KONST / Litografier / Färglitografi 13038376
*
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 januari 2020
kl 18:11:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/1 11:38:58
1
300 kr
27/1 14:36:48
2
Vinnande bud
27/1 18:04:35
3
400 kr
27/1 18:04:35
2
450 kr (Budbetjänt)
27/1 18:06:11
3
500 kr
27/1 18:06:11
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad usa
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:35
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:54
-
2002 Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:26
-
6074 Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:32
-
6152 Färglitografi
Lennart Roupe (f. 1918), Sverige. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:40
*
Don Eddy
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Läs om budbetjänten
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 januari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/1 11:38:58 | 1 | 300 kr |
27/1 14:36:48 | 2 | Vinnande bud |
27/1 18:04:35 | 3 | 400 kr |
27/1 18:04:35 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
27/1 18:06:11 | 3 | 500 kr |
27/1 18:06:11 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad usa
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:35 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:54
-
2002 Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:26 -
6074 Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:32 -
6152 Färglitografi
Lennart Roupe (f. 1918), Sverige. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:40